Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

Pszczelarz w przedszkolu

2016-05-29
Powiększ zdjęcie

,,Bzyk, bzyk, bzyka pszczółka mała, bzyk, bzyk, bzyk miód zbierała".

Czytaj więcej o: Pszczelarz w przedszkolu

Wizyta ratownika medycznego

2016-05-29
Powiększ zdjęcie

W maju dzieci z oddziału przedszkolnego w Roztoce odwiedził miły gość, Ratownik Medyczny Tymoteusz Zawadzki. Dzieci miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy i prawidłowego zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. 

Czytaj więcej o: Wizyta ratownika medycznego

LEKCJA PRZYRODY W PRZYRODZIE

2016-05-29
Powiększ zdjęcie

W dniu 23 maja 2016 uczniowie klasy VI z Zespołu Szkół im. H.Sienkiewicza w Roztoce kolejny już raz w ramach edukacji przyrodniczej uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w CEEiK „Salamandra" w Myśliborzu.

Czytaj więcej o: LEKCJA PRZYRODY W PRZYRODZIE

Bańki mydlane w przedszkolu

2016-05-29
Powiększ zdjęcie

W piękny, słoneczny dzień przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Roztoce puszczały w powietrze tysiące baniek mydlanych, mieniących się w słońcu wszystkimi kolorami tęczy. Była to wspaniała zabawa oraz doskonała gimnastyka dla buzi i języka.

Czytaj więcej o: Bańki mydlane w przedszkolu

Warsztaty kulinarne

2016-05-25
Powiększ zdjęcie

Warsztaty kulinarne, drugie w tym roku szkolnym, już za nami. 14.05.2016 r. w świetlicy wiejskiej w Roztoce spotkali się uczniowie z Zespołu Szkół w Roztoce, nauczyciele, rodzice i panie z koła gospodyń wiejskich, aby zmierzyć się z naleśnikami. To one były gwoździem programu. Najmłodszym najbardziej smakowały z dżemem i serem z dodatkiem syropu klonowego. Były też z nadzieniem szpinakowym i ziemniaczanym. Dużo radości, aktywności, a przede wszystkim własna praca.

Czytaj więcej o: Warsztaty kulinarne

Konkurs ortograficzny rozstrzynięty

2016-05-25
Powiększ zdjęcie

W całorocznym konkursie „Zostań Mistrzem Ortografii" wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-III gimnazjum. Składał się on z sześciu etapów, z których każdy dotyczył innej zasady ortograficznej.

Czytaj więcej o: Konkurs ortograficzny rozstrzynięty